O FIRMIEINTERNETKONTAKT
     Jesteś tu: IPM.pl » O FIRMIE

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/users/ipm/public_html/html/system_files/system.php on line 5

Szanowni Państwo:
Z powodu Żałoby Narodowej w dniu 17.04.2010 sklep będzie nieczynny.


Uwaga!!!
Ze względów bezpieczeństwa na naszych serwerach został zablokowany port 25.
24-02-2010

Szanowni Państwo:

2 kwietnia 2009 roku - FIRMA NIECZYNNAFirma powstała, bo inaczej być nie mogło. Po skończeniu studiów i stażu w firmach komputerowych trzeba było spróbować własnych sił. Początek to rok 1995, a podstawą działalności były szkolenia komputerowe. Kolejne lata przyniosły rozszerzenie działalności o sprzedaż sprzętu komputerowego, serwis oprogramowania i tworzenie programów pod zamówienie dla firm. Obecnie zatrudniam 7 wspaniałych pracowników, którzy pomogą państwu w rozwiązywaniu bieżących spraw informatycznych.

Sieci komputerowe to już od kilku lat nasza pasja. Dostarczamy internet dla kilkuset osób z powiatu zwoleńskiego, lipskiego i kozienickiego.
Instalujemy urządzenia telewizji satelitarnej CYFROWY POLSAT. Systemy alarmowe i nadzór obiektów przy pomocy kamer to kolejna dziedzina, która nas zainteresowała i staramy sie to robić lepiej niż konkurencja.

O naszym dobrym i solidnym działaniu w tych dziedzinach świadczą nasi zadowoleni klienci, których grono wciąż rośnie. Dziękujemy Im bardzo za zaufanie i będziemy dalej sie starali wdrażać nowe, ciekawe technologie dla firm i mieszkańców naszego rejonu.

Zapraszamy ludzi młodych, uczciwych i ambitnych do zasilenie szeregów naszej firmy.

P.S. rok 2008;

Minęło juz trochę czasu i widzę że start młodych ludzi we własnej działalności jest moze jeszcze trudniejszy niż w 1995 roku. Istnieje potrzeba konsolidacji młodego pokolenia - pokolenia JPII. Niech nie umiera wiara w zmiany, bo ten mur co upadl to tylko poczatek do upadku kolejnego. A do demokracji nam jeszcze daleko....cdn

P.S. rok 2009 - styczeń;

Były ordynator kardiochirurgii ze szpitala MSWiA w Warszawie Mirosław G. - oskarżony m.in. o korupcję - przekonuje przed sądem, że w kopertach, które brał od pacjentów, były zwykle wyniki badań lub listy od lekarzy.

Chciałem jeszcze jedno wytłumaczenie podsunąc: podobno na banknotach 100 dolarowach lepiej sie stawia i opisuje diagnozę. Papier z recept nie jest do tego najlepszy...

P.S. rok 2009 - koniec Stycznia;

Janusz Korwin-Mikke uważa, że obecne rozwiązania społeczno-ekonomiczne ograniczają swobodę działania człowieka. Zdaniem polityka UPR, należy przywrócić rzymską zasadę - "chcącemu nie dzieje się krzywda". Korwin-Mikke uważa, że funkcjonowanie państwa opiekuńczego odbiera człowiekowi motywację oraz chęć do działania. W opinii, Janusza Korwina-Mikke "człowiekowi należy przywrócić godność i dać możliwość realnego wpływania na swój los".

P.S. rok 2009 - pocztątek marca;

Powrót "swiętego - uśmiechniętego strażaka"

Czy to przypadek, że spółka 3i - przez ostatnich pięć lat zarządzała nią Iwona Katarzyna Grzymała, konkubina Pawlaka - buduje strażackie strony internetowe, wgrywa oprogramowanie do strażackich komputerów, a nawet prowadzi portiernię w Domu Strażaka? - zastanawia się "Dziennik". Sam Pawlak, który jest szefem zarządu głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, nie widzi w tym nic niestosownego.

IPM - POLSKA
Paweł Drążyk
ul. Świętej Anny 21
26 - 700 Zwoleń
tel. (048) 676-55-55

Główny nr rachunku bankowego:
PKO BP INTELIGO
50 1020 5558 1111 1196 4470 0015

Nr rachunku bankowego do wpłat za abonament internetowy:
PKO BP INTELIGO
50 1020 5558 1111 1196 4470 0112

Gadu-Gadu: 815880